niedziela, 16 czerwca 2019

Newsy o planszówkach 15.06.2019 :)


Z okazji premiery "Toy story 4" wydawca gry "Harry Potter: Hogwarts Battle" (http://bit.ly/2WJqEUa; polska edycja w IV kwartale tego roku) zapowiedział kooperacyjny deck - builder "Toy Story: Obstacles and Adventures", który swoją światową premierę będzie miał również w IV kwartale tego roku. Podobnie jak w pierwowzorze będzie sześć pudełek z kartami reprezentującymi inny film z tego świata (niekoniecznie oparty na tym co mogliśmy widzieć w kinie). Wraz z postępem w grze będą otwierane kolejne pudełka wprowadzając nową zawartość.


Klasyczna już wersja gry "Osadników z Catanu" z podtytułem "Starefarers" doczeka się odświeżonej edycji. Tym razem graczom przyjdzie kolonizować kosmos. W zasadzie jest to po prostu inna skórka do gry, bo zasady zostały niemalże identyczne (co nie jest zarzutem). Czekamy na odpowiedź wydawnictwa "Galakta" w sprawie wydania tej gry w Polsce.🙌Wydawnictwo "Galakta" rozpoczęła zbiórkę na maty do swoich gier. Zbiórka trwa do 1 lipca tego roku (włącznie z tym dniem). Całość odbywa się na zasadzie druku na żądanie, więc jeśli nie zamówisz teraz prawdopodobnie pozostanie tylko zakup z drugiej ręki. Przeciętny koszt to 180 złotych, a zamówienia będą realizowane w okolicach II kwartału tego roku.
👉 Twilight Imperium: Świt nowej ery
👉 Gra o Tron: Gra planszowa
👉 Fallout: Gra planszowa
👉 Horror w Arkham: LCG
👉 Horror w Arkham: Trzecia edycja

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/maty_zbieramy_zamówienia
-

Rozpoczęła się przedsprzedaż "Zombicide: Najeźdca" 👾Ostatnim razem był spis gier planszowych z kotami, a teraz coś dla fanów piesełów! 🐶 Któreś tytuły pominęliśmy? 😁


Już za kilka dni rusza przedsprzedaż "Osadników: Królestwa Północy" 👏


Tak to tylko zostawimy, aby przypomnieć, że możecie 8 lipca wesprzeć na "KS". Trzecia edycja euro - gry "Portalu" o byciu domem mody 💅💃🤳🧖‍♀️Brak komentarzy:

Prześlij komentarz