środa, 26 czerwca 2019

Newsy o planszówkach 26.06.2019 :)

Można już zamawiać w przedsprzedaży "Big Box" do "Carcassone" od wydawnictwa "Bard". Wysyłkę opłaconych rozpoczną w przeciągu dwóch tygodni! 🙂 / 🛒 KLIK: http://bit.ly/2YdcTJS
-

Nowy dodatek do "Mansion of Madness", czyli "Path of the Serpent". Dżungla, wężopodobni, ruiny starożytnej cywilizacji, 3 nowe scenariusze, nowe karty, nowa zagadka. Premiera na świecie 4 kwartał 2019 - o polskiej edycji brak na razie informacji od wydawnictwa "Galakta", choć to pewnie kwestia czasu.


"Dolina nilu" trafia do sklepów! Pisaliśmy o niej wcześniej:
"☀️ Średniej ciężkości (realnie 5 stron z zasadami w instrukcji) tytuł dobry dla początkujących, którzy chcą czegoś "z plusem". Będziemy pozyskiwać kafelki ustawiając je na naszej planszy starając się wycisnąć z tego jak najwięcej punktów. SCD 150 zł, w przedsprzedaży 130 zł / instrukcja: https://www.hobbity.eu/repository/Dolina_Nilu_instrukcja.pdf
Jeśli pogoda do tego czasu nas nie zabije to osoby szukającego czegoś lekkiego powinny się tym zainteresować 😉"
-

Draft kampanii "Pret-a-Porter" na "KS" jest już live! Link do niej:http://bit.ly/31S2Tbc 😁

😔 Wydawnictwo "Galakta" poinformowało o zamknięciu polskiej edycji gry "Star Wars: Przeznaczenie" (kolekcjonerska karcianka z użyciem kości). Przyczyną jest zbyt niskie zainteresowanie i brak ekonomicznego uzasadnienia.
Dla tych, którzy potrzebują więcej danych :http://bit.ly/sw_przeznaczenie_informacja


"Rebel" we współpracy z "Intercity" (urasta do rangi naszej ulubionej kolei) rozpoczyna kolejną edycję "Pociągu do gier". W pociągach na konkretnych trasach będą grane planszówki!
🚈 29.06.2019 r. (sobota): IC 6500 Heweliusz na odcinku Wrocław Główny (odjazd z Wrocławia godz. 11:00) – Gdynia Główna (przyjazd do Gdyni godz. 16:58)
🚈 30.06.2019 r. (niedziela): EIC 105 Sobieski na odcinku Gdynia Główna (odjazd z Gdyni godz.10:52) – Katowice (przyjazd do Katowic 17:05)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz